
Binnenkort komt mijn boek uit en ik krijg de laatste weken regelmatig de vraag naar een gesigneerd exemplaar. Heb je hier interesse in, dan kan je nu -eenmalig- een gesigneerd exemplaar bestellen bij mij. Wanneer ik de boeken van de uitgeverij ontvang, gaan ze meteen jullie richting uit.
Voor 29 euro, inclusief verzendingskosten binnen België, krijg je een gesigneerde ‘De tas van Annelies’ in de bus. Stuur vóór maandag 9 maart een mailtje naar detasvanannelies@gmail.com en dan bezorg ik je de betalingsgegevens.
Je kan het boek uiteraard ook gewoon kopen in de boekhandel of online* vanaf 17 maart!
*Verschillende webshops hebben nog de oude, proefcover online staan. Dit is NIET de cover van het boek dat je in de bus krijgt. De cover met de oranje Lili tas is de enige echte cover van het boek!
5 Responses
linda cambré
maart 7, 2015Voor mij uiteraard ook een gesigneerd exemplaar maar je mag het persoonlijk brengen of ik kom het ophalen
In ieder geval dikke proficiat en veel succes met dit prachtig werk
De Zuster Van
maart 8, 2015Komt in orde!!!
ann cloots
maart 8, 2015Spannend!!
Anoniem
maart 9, 2015cover aangepast bij Standaard Boekhandel 🙂 ook content managers lezen je blog!
De Zuster Van
maart 9, 2015Super, wat een service! Merci!